• Каде исчезна езерото кое некогаш беше 200 пати поголемо од Охридското езеро!
  • „ОДВ Електрик“ ќе започне со работа во Охрид, плата 12.000 денари!
  • Шест лица повредени во сообраќајка кај Тетово!
  • Забраната за издавање станови и соби на туристи, може да биде катастрофално за Охрид!
  • Се расправале, па му ја запалил куќата на комшијата
  • Пола Македонија дреми на Фејсбук!
  • Продажбата на алкохолни пијалаци од денеска до 19 часот

Писма/Колумни

Страшно: Еве што се случувало на работата на брод: Макроа ви ги водат децата во проституција

Страшно: Еве што се случувало на работата на брод: Макроа ви ги водат децата во проституција

Оваа тема не смее повеќе да се турка под тепих. Од кои причини до сега не е отворена не знам, а требаше. Постојат десетици веродостојни сведоштва за т... Повеќе

 

2013-2014 All rights reserved ® © Ohrigani.mk