Офтики Слика | Скопјанишче со си кола влегол во езерово

Слика | Скопјанишче со си кола влегол во езерово

1220

Автомобил со Скопски регистарски таблички утрово излетал во водите на Охридското Езеро на влезот во Струга, повредени нема.

Случајот го потврди портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски, кој информира дека случајот бил пријавен во 5.30 часот во ОВР Струга.

РЕКЛАМА